Pamhagen Tereptriatlon

Tri Kids Cup V. forduló

Június 22-én, szombaton, az ausztriai Pomogy melletti Vila Vita Hotel területén rendezték a Centrope Region triatlon versenysorozat ötödik fordulóját, mely az érdekesség kedvéért tereptriatlon verseny volt. Így az idei évben a duatlon, triatlon és aquatlon versenyek után megint egy „ismeretlen oldalukat” csillogtathatták meg versenyzőink. A verseny nagyon jól sikerült, hiszen amelyik korosztályban képviseltettük magunkat, ott dobogós helyezés(eke)t értünk el. A Schüler B kategóriában (a hazai Gyermek korcsoport megfelelője), a fiúknál és a lányoknál is a Kőszegi Triatlon Klub versenyzője állhatott a dobogó legmagasabb fokára. Szerencsére az időjárás is kegyes volt hozzánk, így a verseny után ismét egy nagy strandolással tettük még emlékezetesebbé ezt a hétvégét. A következő hetekben a triatlon táborban, illetve előtte-utána edzésekkel készülünk a hátralévő nyári hazai versenyekre.
KÉP: a Schüler B kategóriában első helyen végzett Pillisz Réka és Nyul Patrik.